Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Contact details

Dorota Maciejowska
Head of International Relations Office
Czapskich 4, room 13
Phone: +48 12 663 1110
dorota.maciejowska@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

RÓWNIEŻ NA FACEBOOK

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

JAGIELLONIAN UNIVERSITY

MIĘDZYNARODOWE TARGI MOBILNOŚCI I DNI PARTNERSKIE UJ 28 - 29 LISTOPAD 2017

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UJ do udziału w Międzynarodowych Targach Mobilności i Dniach Partnerskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbędą się 28 i 29 listopada 2017 r. w budynku Auditorium Maximum UJ.  

Wydarzenie organizowane jest przez Dział Współpracy Międzynarodowej UJ oraz Centrum Wsparcia Dydaktyki i Spraw Studenckich, Dział Promocji i Samorząd Studentów.

Targi Mobilności i Dni Partnerskie UJ mają na celu przybliżenie idei mobilności międzynarodowej oraz podanie informacji na temat możliwości kształcenia się, odbywania staży naukowych oraz wizyt dydaktycznych i badawczych w uczelniach zagranicznych w ramach porozumień o współpracy lub w ramach innych programów oferowanych przez UJ, jak również różnorodne instytucje krajowe i zagraniczne.

Pracownicy, doktoranci i studenci będą mogli osobiście zapoznać się z ofertą edukacyjną i stypendialną ponad 20 uczelni i instytucji z Chorwacji, Czech, Egiptu, Francji, Holandii, Kenii, Litwy, Meksyku, Niemiec, Portugalii, Serbii, Ukrainy, USA, Węgier i Włoch, odwiedzając ich stoiska oraz uczestnicząc w ich prezentacjach i wykładach.

W dwudniowym programie wydarzenia nie zabraknie ciekawych warsztatów, wykładów, slajdowisk, quizu zorganizowanego z okazji 30-lecia Programu Erasmus, wystawy zatytułowanej Knowing the world in and out, ukazującej doświadczenia uczestników wymiany bilateralnej, a także innych imprez kulturalnych.

 

PROGRAM 

ZAGRANICZNE UCZELNIE PARTNERSKIE I INNI WYSTAWCY

Zapisy na wydarzenie na stronie Tygodnia Jakości Kształcenia UJ

 

SPONSOR WYDARZENIA